Stok Narciarski Parchatka

Stok narciarski PARCHATKA jest idealnym miejscem dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w nauce jazdy na nartach czy na snowboardzie. Świetnie odnajdą się tutaj także dzieci szlifujące swoje umiejętności, przed wjazdem na większe stoki.

Stok usytuowany jest 21 km na północny-zachód od uzdrowiska Nałęczów oraz 7 km od Kazimierza Dolnego.Na Parchatce działa wyciąg orczykowy o przepustowości 600 os./h oraz 2 ratrakowane, sztucznie dośnieżane i oświetlone stoki narciarskie o długości 210 m i 230 m.

W pobliżu tras znajduje się parking, planowane jest uruchomienie wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz punktu małej gastronomii.

Dodaj opinię
Stok Narciarski Parchatka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok Narciarski Parchatka, zobacz gdzie w Kazimierzu Dolnym zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok Narciarski Parchatka.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok Narciarski Parchatka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij