Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji

Kameralne zoo z niekoniecznie typowym dla takich miejsc zestawem atrakcji. Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji w Wojciechowie na tle innych ogrodów zoologicznych wyróżnia się przede wszystkim ofertą zajęć edukacyjnych i praktycznych. Nieczęsto zdarza się sposobność własnoręcznego karmienia i pielęgnowania mieszkańców zwierzyńca.

W wojciechowskim Parku Zwierząt, Rozrywki i Edukacji żyje kilkadziesiąt gatunków ptaków i ssaków z wielu kontynentów. Od lwów i innych drapieżnych, wielkich kotów, przez pawie, różne odmiany kaczek i gęsi czy czarne łabędzie, aż po kangury, lisy polarne, wielbłądy, małpy, jelenie, antylopy, lamy i wiele, wiele innych. Naturalnie goście zoo mogą mieć bliski kontakt jedynie z niektórymi spośród nich. Interesująco prezentują się chociażby warsztaty z psami - rozpoznawanie nastroju, bezpieczne zabawy i tresura.

Z Parkiem Zwierząt, Rozrywki i Edukacji w Wojciechowie wiąże się jeszcze parę innych możliwości wypoczynku i spożytkowania dostępnego czasu wolnego. Na miejscu znajduje się spory plac zabaw - 2000 metrów kwadratowych powierzchni - z szeregiem rozmaitych, atestowanych urządzeń w rodzaju zjeżdżalni, wież, huśtawek itp. Do dyspozycji gości są też bar, duży grill oraz miejsce na ognisko. Zoo organizuje również imprezy okolicznościowe, zaś program dla grup zorganizowanych mogą wzbogacić m.in. kulig czy przejażdżki bryczkami.

Dodaj opinię

Cennik biletów do Parku Zwierząt, Rozrywki i Edukacji w Wojciechowie - stan na czerwiec 2018:

  • 15 zł wejściówki normalne
  • 8 zł wejściówki ulgowe (dzieci do 3. roku życia wstęp bez opłat)
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Specyficzny ogród zoologiczny, z kilkudziesięcioma gatunkami z całego świata. Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji w Wojciechowie pozwala gościom wziąć udział w pielęgnacji i karmieniu części zwierzyńca - oczywiście lwy nie wchodzą w grę. W zagrodach zoo dominują ssaki i ptaki, a do dyspozycji gości są także plac zabaw, duży grill, kuligi oraz przejażdżki bryczkami.

Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji, zobacz gdzie w Kazimierzu Dolnym zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji. Redakcja serwisu www.kazimierzdolny.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8 zł
    Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji cena biletu ulgowego: 8 zł
  • 15 zł
    Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij