Park linowy Kazimierz

Kazimierz Dolny, choć słynie z wielu zabytków i bogatej historii, nie oferuje wyłącznie zwiedzania. Poszukujący solidnej dawki adrenaliny mogą np. wybrać się do parku linowego Kazimierz przy ulicy Krakowskiej i spróbować swoich sił na jednej z 4 tras.

Wszystkie są bogate w atrakcje - belki, trapezy, mostki, siatki, skoki, zjazdy po linie czy co tam jeszcze w parku linowym można zamontować. Na początek Śnieżka - wytyczona na potrzeby dzieci (jednak o wzroście nie mniejszym niż 1 m), z 14 przeszkodami na wysokości ok. 1,5 metra. Następnie K2 - 17 segmentów o zróżnicowanym poziomie trudności 4,5 m nad ziemią. Trasa przeznaczona dla dorosłych i młodzieży - minimalny wzrost wymagany do wstępu na K2 to 1,40 m.

Kolejna ścieżka, Everest, jest najbardziej wymagająca. Na wysokości 9 metrów należy pokonać 17 fragmentów - w tym 5 zjazdów tyrolskich o łącznej długości 200 m.

Specjalnie z myślą o tych, którzy chcą zjechać na linie i jednocześnie nie chcą przedzierać się przez trudne przeszkody, wyznaczono trasę Makalu - 5 sekcji, z czego dwa to długie zjazdy. By móc cieszyć się dwiema ostatnimi trasami, trzeba mieć przynajmniej 1,5 m wzrostu.

Właściciele obiektu oferują również zorganizowanie imprezy okolicznościowej (urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie) i udostępnienie terenu na potrzeby niezwykłej sesji zdjęciowej. Park linowy znajduje się tuż za Spichlerzem Kobiałki.

Dodaj opinię

Sportowa atrakcja wkomponowana pomiędzy zabytkowe budynki i naturalny las. W “Kazimierzu” dla gości przygotowano 4 trasy wypełnione interesującymi wyzwaniami sprawnościowymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Ścieżka dla dzieci (o wzroście min. 1 m) ma 14 przeszkód - kolejne, większe trasy mają ich po 17. Jest też 5-etapowy wariant ze zjazdami w roli głównej.

Park linowy Kazimierz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Kazimierz, zobacz gdzie w Kazimierzu Dolnym zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Kazimierz.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Kazimierz. Redakcja serwisu www.kazimierzdolny.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 18-35 zł
    Park linowy Kazimierz cena biletu normalnego: 18-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Kazimierz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij